Vážení zákazníci, během nadcházejících Vánočních svátků se může prodloužit doba dodání. Dopravní služby začínají být vytížené. Objednávejte raději s předstihem.

Zichovec/Falkon Homies Forever 17° 0,5l

Kód: ZICHNOH22
99 Kč / ks 81,82 Kč bez DPH
Na dotaz, momentálně nedostupné.
Položka byla vyprodána…

Pivní styl: Double lager

Stupňovitost: 17°

Obsah alkoholu: 7 %

Hořkost: 60 IBU

Použité chmely: Citra, Sabro, Žatecký poloraný červeňák

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zichovec/Falkon Homies Forever 17°

Původní Homies vzniklo jako pomrknutí trendu vytváření postmoderních variací tradičních stylů. Vznikl tak ležák, který velmi dobře splňuje všechny náležitosti vaření české klasiky. Tedy až do studeného chmelení, kam jsme přidali bohaté množství jedné z nejmodernějších odrůd chmelu – Sabro. Ta je vyšlechtěná z divokého chmelu z jižních And a přináší naprosto bezkonkurenčně kokosový charakter s prvky dřeva, ananasu a tropického ovoce. Homies Forever je prostě silnější verzí svého předchůdce, kde můžeme díky vyššímu procentu alkoholu a množství surovin očekávat bohatější chmelové aroma a s ním spojený kokosovo-ananasový projev. Rmutovací schéma a příjemná hořkost vypůjčená z českého ležáku by nám pak měla zaručit vysokou pitelnost i při vyšší stupňovitosti.    Pivo spodně kvašené, silné, nefiltrované, nepasterované, světlé
Složení: voda, ječné slady, pšeničné slady, chmel, kvasnice

Doplňkové parametry

Kategorie: Pivovar Zichovec
Hmotnost: 0.55 kg
Výrobce: Zichovec (CZ)
Pivní styl: Double Lager
Stupňovitost: 17°
Druh kvašení: Spodní
Hořkost: 50 - 60 IBU, 60 - 70 IBU
Chmely: Citra, Žatecký poloraný červeňák, Sabro
Barva: světlá
Objem: 0,5 l
Obal: Plechovka
Země původu: Česká republika
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Zichovec

Pivovar Zichovec

Rodinný pivovar Zichovec leží 15 km severozápadním směrem od Slaného na hranici přírodního parku Džbán. V současné době v Zichovci žije 130 stálých obyvatel. Zichovecký pivovar byl založen roku 2012. Díky rostoucímu zájmu a poptávce byl pivovar nucen rozšířit svoji výrobu a postavil nový moderní pivovar v Lounech. Tím mohl rozšířit i svůj sortiment, ve kterém nabízí od spodně kvašených piv až po svrchně kvašená piva a různé speciály.