Doprava a platba

MOŽNOSTI DOPRAVY: 

Česká Pošta - Balík do ruky (váha max. do 6 kg!) - touto službou neposíláme pivní lahve. Pro tyto účely zvolte prosím přepravní službu GLS! Děkujeme.

Česká pošta Vás informuje prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Pohyb balíku můžete sledovat v systému ,,Track and Trace" na stránkách České pošty. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na Vaší ukládací poště. Zároveň můžete využít webovou aplikaci ,,Změna doručení Online" a změnit si termín a čas doručení.

Cena:160 Kč


Česká Pošta - Balík na poštu (váha max. do 6 kg!) - touto službou neposíláme pivní lahve. Pro tyto účely zvolte prosím přepravní službu GLS! Děkujeme.

Nemůžete být v určitý čas na určitém místě? Nevadí! Balík je možné si vyzvednout na Vámi vybrané poště v čase, který se Vám nejvíce hodí. Česká pošta Vás informuje prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a zároveň ve chvíli uložení balíku na poště. Pohyb balíku můžete sledovat v systému ,,Track and Trace" na stránkách České pošty. 

Cena: 140 Kč


GLS 10 kg (přeprava pivních lahví) - doprava přepravní společností GLS do maximální váhy 10 kg. V případě překročení váhy bude počítáno dopravné: GLS 30 kg

Cena: 120 Kč


GLS 30 kg (přeprava pivních lahví) - doprava přepravní společností GLS do maximální váhy 30 kg. V případě překročení váhy bude počítáno dopravné: GLS 40 kg

Cena: 150 Kč


GLS 40 kg (přeprava pivních lahví) - doprava přepravní společností GLS do maximální váhy 40 kg. V případě překročení váhy bude počítáno dopravné: DPD 45 kg

Cena: 180 Kč


DPD 45 kg - doprava přepravní společností GLS do maximální váhy 45 kg. 

Cena: 210 Kč


Doporučený dopis - doporučený dopis je možné použít pouze při nákupu balíčků kvasnic v maximálním množství 8ks.

Cena: 60 Kč


Zásilkovna - Přeprava na Vámi vybrané výdejní místo Zásilkovny. Balíčky pouze do 5 kg. 

Cena: 75 Kč


Osobní odběr - nabízíme taktéž možnost osobního odběru v OD Dvořák, 9.května 2886, Tábor, 39002.

MOŽNOSTI PLATBY:

Platba dobírkou - zboží zaplatíte při předání dopravní službě.


Platba převodem na bankovní účet - zboží expedujeme až po připsání částky na náš bankovní účet. Jedná se o rychlý a pohodlný způsob jak zaplatit z pohodlí Vašeho domova a zároveň ušetřit 30,- Kč za dobírku. Po vytvoření objednávky Vám budou zaslány instrukce k platbě v podobě zálohové faktury, na základě které provedete platbu. Číslo bankovního účtu je: 2001287129/2010


Platba kartou online - zaplacení zboží pomocí platební brány. Platba je provedena ihned a zboží expedujeme v co nejkratší možné době.


Platba hotově na prodejně - zboží můžete zaplatit hotově u nás na prodejně v OD Dvořák, 9.května 2886, Tábor, 39002.


Platba platební kartou na prodejně - zboží můžete zaplatit kartou u nás na prodejně v OD Dvořák, 9.května 2886, Tábor, 39002.