Eshop přestěhován na jinou adresu: Pod kozím hrádkem 635, 391 56, Tábor (Měšice) - sklad CB Logistic.  Je zde možnost osobního odběru, ale nutnost předem udělat objednávku přes eshop a provést platbu. Děkuji za pochopení.

Sušený světlý sladový výtažek (DME) 0,8 Kg

Kód: SSV18
209 Kč / ks 181,74 Kč bez DPH
Skladem (8 ks)

Sušený sladový výtažek, (DME) je sypkým práškem světlé bílo-žluté barvy, bez cizích příměsí a chuťových vlastností stejných jako u tekutého světlého výtažku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sušený sladový výtažek, (DME) je sypkým práškem světlé bílo-žluté barvy, bez cizích příměsí a chuťových vlastností stejných jako u tekutého světlého výtažku. Je vyroben z plzeňského sladu a pitné vody, zahuštěn v odparce a usušen na speciálním sušárenském zařízení. Výtažek je určen pro potravinářské zpracování nebo přímému konzumu. Je také ideálním pomocníkem na přípravu starteru pro oživení nebo namnožení kvasnic. 

 

Výrobek neobsahuje přidaná aditiva, konzervační látky, barviva ani aromata.

Obsahuje lepek.

Skladování: výrobek musí být skladován při teplotě od 1°C do 20°C, v suchu – max. relat. vlhkost 60%, bez působení přímého slunečního záření a cizích pachů. Pokud výtažek není po otevření balení spotřebován okamžitě, musí být zabráněno jeho vystavení vzdušné vlhkosti – výtažek je silně hygroskopický.

 Doplňkové parametry

Kategorie: Sladové výtažky
Hmotnost: 0.9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.