Výdejní místo: Bavorovice 20, Hluboká nad Vltavou

Belgomalt NO-OX

Kód: 8083
60,90 Kč / kg 54,38 Kč bez DPH
Skladem (>10 kg)

Nejkvalitnější evropský ječmen sladovaný ve sladovně Gembloux v Belgii. Robustní světlý základní slad s ideálním obsahem proteinů pro tvorbu pěny a silnou enzymatickou aktivitou pro vysoký výtěžek. 
Belgomalt NO-OX slad je základní slad, který je srovnatelný se sladem Pilsen. Použitím tohoto sladu se vyhnete oxidaci během rmutování, což povede k chutnějšímu pivu s delší trvanlivostí.

EBC: 2,5 - 4,5
Pivní styly: Světlé ležáky, Pilsner ležáky

Až 100% směsi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejkvalitnější evropský ječmen sladovaný ve sladovně Gembloux v Belgii. Robustní světlý základní slad s ideálním obsahem proteinů pro tvorbu pěny a silnou enzymatickou aktivitou pro vysoký výtěžek.

Belgomalt NO-OX slad je základní slad, který je srovnatelný se sladem Pilsen. Speciální vlastností tohoto sladu je, že používaná odrůda ječmene je nul-lox dvouřadý jarní ječmen. To znamená, že v tomto sladu není žádná aktivita lipoxygenázy. Lipoxygenáza oxiduje mastné kyseliny během rmutování. Oxidované mastné kyseliny způsobují nežádoucí chutě ve vašem pivu. Použitím tohoto sladu se vyhnete oxidaci během rmutování, což povede k chutnějšímu pivu s delší trvanlivostí.

Tento slad lze považovat za slad Pilsen s typickou nízkou barvou a vysokou enzymatickou aktivitou. Díky vysokému výtěžku zvýší účinnost vaší varny.

Pokud máte problémy s oxidačními pachutěmi ve vašem pivu, je to slad, který byste měli vyzkoušet. Má ověřenou schopnost snižovat tyto nežádoucí chutě. Obsahuje lepek.

Výhody:

  • Vyrobeno z nejkvalitnějšího dvouřadého letního ječmene
  • Vynikající pivovarský výkon a vysoký výtěžek
  • 100% stopovatelnost: od ječmenného pole až po slad dodaný do vaší pivovarny
  • Bez GMO: úplná absence jakýchkoli geneticky modifikovaných organismů

Nejkvalitnější evropský ječmen sladovaný ve sladovně Gembloux v Belgii, aby se vytvořil robustní světlý základní slad, s mírně nižší modifikací než je to u sladu Ale. Výsledkem je slad s ideálním obsahem proteinů pro tvorbu pěny a silnou enzymatickou aktivitou pro vysoký výtěžek. Obsahuje lepek.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Světlé slady
Hmotnost: 1 kg
Forma sladu: v celku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: