POZOR ZMĚNA: Nové místo pro osobní odběr. Bavorovice 20, Hluboká nad Vltavou

LALLEMAND LalBrew® Diamond Lager - 11 g

Kód: 7737
129 Kč / ks 115,18 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)

Tradiční spodní kvasinka původem z Německa, vhodná zejména pro výrobu typických českých ležáků typu Pilsner. Diamond zanechává neutrální aroma, hluboko prokváší a velmi dobře sedimentuje. Výrobní proces je nastaven s respektem ke specifickým vlastnostem spodních kvasinek, jež jsou českými sládky tak oblíbené.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LalBrew Diamond™ je skutečný lagerový kmen vybraný z Doemens Academy Culture Collection v Německu. LalBrew Diamond™ poskytuje vynikající fermentační výkon a schopnost produkovat čisté, autentické ležáky. Tradiční styly vařené s LalBrew Diamond™ zahrnují, ale nejsou omezeny na Munich Helles, Dortmunder Export, German Pilsner, Bohemian Pilsner, American Pilsner, Vienna Lager, Oktoberfest/Märzen, Dark American Lager, Munich Dunkel, Schwarzbier, Traditional Bock, Doppelbock, Eisbock a California Common.

Kmen Saccharomyces pastorianus
Pivní styly Baltic Porter, Bohemian Pilsner, California Common, Classic American Pilsner, Dark American Lager, Doppelbock, Dortmunder Export, Eisbock, German Pilsner, Maibock/Helles Bock, Munich Dunkel, Munich Helles, Oktoberfest/Marzen, Schwarzbier, Traditional Bock, Vienna Lager
Attenuation 77-83
Teplota 10 - 15°C (50 - 59°F)
Flokulace vysoká
Aroma Neutral
Alcohol tolerance 13% ABV
Pitching rate 100 - 200g/hL

Doplňkové parametry

Kategorie: Kvasnice
Aroma: neutrální

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.